OTOJET

Gizlilik Politikası

Kredi Kartı Güvenliği

Mobil uygulama/web sitesindeki kullanıcı tanımlama işlemi sırasında kart sahibinin adı, soyadı, kredi kartı ön yüzündeki kart numarası ve son kullanma tarihi bilgilerinin doldurulması gerekmektedir Şirketimizin hiçbir kullanıcının kredi kartı bilgilerine erişimi bulunmamakta olup, kullanıcıların kredi kartlarına ilişkin bilgiler hiçbir suretle Şirketimiz sistemlerinde tutulmamaktadır. Kullanıcıların tüm kredi kartı bilgileri, Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Anonim Şirketi (“Birleşik Ödeme”) alt yapısında saklanmakta ve uluslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartları ile korunmaktadır. Şirketimiz kredi kartlarından doğabilecek hususlara, ihtilaflara ilişkin olarak gerek kullanıcılar gerekse üçüncü kişiler nezdinde herhangi bir hukuki ve/veya cezai sorumluk taşımamakta olup, bu tür durumlarda kullanıcının tek muhatabı Birleşik Ödeme olacaktır.

Ödeme ekranları ile bankalar arasındaki kredi kartı bilgisinin de dâhil olduğu veri alışverişi, tamamen kriptolanmış bir trafik ile iletilecektir. Bu kapsamda kullanıcıların kredi kartı, sanal kartlarla birlikte Birleşik Ödeme’nin altyapısı kullanılarak hızlı ve güvenli ödeme yapmaları sağlanmaktadır.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar

Şirketimiz mobil uygulama/web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilmektedir. Şirketimiz, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Şirketimize ait mobil uygulamada/web sitesinde yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılmaktadır. İşbu Güvenlik Politikası Prensipleri üçüncü taraf web sitelerini kapsamamaktadır.

E-Posta Güvenliği

Müşteri hizmetlerine, gönderilecek e-postalarda, kredi kartı numarası veya şifrelerin yazılmaması gerekmektedir. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilmekte olup, Şirketimiz e-postalardan aktarılabilecek bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Şirketimiz işbu "Güvenlik Politikası" hükümlerini dilediği zaman, kullanıcılara elektronik posta göndermek veya mobil uygulamada/web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Güvenlik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanacaktır.

OTOJET MOBİL UYGULAMASI

HEMEN İNDİR

Otojet Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek şarj ünitelerinin lokasyonlarını inceleyebilir ve fiyat tarifeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.